Zbulohet, Xhensila e Besi i vënë vajzës emrin më interesant që keni dëgjuar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Zbulohet, Xhensila e Besi i vënë vajzës emrin më interesant që keni dëgjuar

17:42 | 12 Korrik 2018

Pritjes së ëmbël për çiftin i erdhi fundi!

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë mesditën e sotme prindër për herë të parë. Burime për “Iconstyle.al” kanë bërë të ditur se emri me të cilin është pagëzuar e vogla është Ajka.

Në gjuhën shqipe ajka ka kuptimin e pjesës më të mirë, e cila është përzgjedhur me kujdes.

Dy ditë më parë Besi dhe Xhensila treguan përgatitjet e fundit që po bënin për të mirpritur të voglën e tyre.

Xhensila publikoi në Instastory një foto ku tregonte se si po e zbukuronte dhomën e vogëlushes së saj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!