Zbulon se ia përdhunuan të bijën, 51 vjeçari vret gruan vajzën dhe djalin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Zbulon se ia përdhunuan të bijën, 51 vjeçari vret gruan vajzën dhe djalin

17:04 | 11 Qershor 2018

Një burrë në Ankara ka vrarë gruan e tij, të bijën, djalin dhe ka plagosur dy vajzat e tjera, pasi ka zbuluar se njëra prej vajzave tre vjet më parë ishte përdhunuar.

51 vjeçari, i identifikuar me inicialet A.C., ka kryer vrasjet gjatë një mosmarrëveshje familjare kur raportohet se mësoi që familja nuk i kishte treguar atij për sulmin, që kishte ndodhur në Bodrum më 2013.

Policia ka raportuar se A.C. kishte qëlluar pesë anëtarët e familjes para se të qëllonte vetën.

Gruaja, djali dhe njëra vajzë vdiqën menjëherë derisa dy vajzat tjera ndodhen në spital. Njëra prej tyre raportohet të jetë në gjendje të rëndë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!