Zeynep dhe Emir bëhen prindër, e prezantojnë fëmijën e parë të tyre? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Zeynep dhe Emir bëhen prindër, e prezantojnë fëmijën e parë të tyre?

15:45 | 07 Dhjetor 2017

Dy aktorët më kryesorë të serialit më të shikuar ‘Kara Sevda’ janë sërish pjesë e mediave turke për shkak të raportit të afërt që kishin me njëri-tjetrin edhe në jetën reale, përcjell ORAinfo.

Ata vazhdimisht komentohen për një romancë të mundshme midis tyre edhe pse ata kanë partnerët e tyre.

Imagjinata e fansave të tyre arrin deri në kul saqë e kanë prezantuar edhe imazhin se si mund të dukeshin prindër dy aktorët simpatikë.

Një insertim i fotografisë interesant që mori shumë pëlqime nga fansat e tyre për të cilët janë një çift ideal./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!