‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani

15:13 | 14 Qershor 2018

Aktorja e njohur turke Hazal Filiz Kucukose e cila u bë e njohur që nga roli i saj me emrin ‘Zynep’, shkruan ORAinfo.

‘Zynep’ka luajtur në serialin ‘Kara Sevda’ e cila që nga ajo kohë nuk lë ditë pa u komentuar në shtypin rozë.


Në rrjetin social Instagram ësht1% shumë aktive dhe publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Zeynep para disa muajve është ndarë nga bashkëshorti i saj e për të zëvendësuar këtë boshllëk ajo ka dy banorë të rinjë në shtëpinë e saj.

Në një fotografi ‘Zeynep’ shfaqet pranë një bregdeti dhe ka treguar edhe një herë sa shumë i do kafshët./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!