Zhduket një 15 vjeçar, ky është apeli i babait – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Zhduket një 15 vjeçar, ky është apeli i babait

21:45 | 28 Tetor 2018

Një tjetër minoren është zhdukur nga banesa e tij në Lezhë. Denoncimin e bënë babai i tij.

Sipas Policisë Vendore, mësohet se, D. M., vjeçe 51, banuese në fshatin Shenkoll, ka njoftuar se i është larguar nga banesa djali, shtetasi K. M., vjeç 15.

Komisariati i Policisë Lezhë

Më datë 27. 10. 2018, shtetësia D. M., vjeçe 51, banuese në fshatin Shenkoll, kallëzon se i është larguar nga banesa djali, shtetasi K. M., vjeç 15. Punohet për gjetjen e tij. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lezhë, për vlerësim.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!