Zhduket një e mitur në Pejë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Zhduket një e mitur në Pejë

16:12 | 03 Dhjetor 2017

Një femër nga Prizreni ka informuar policinë se vajza e saj e moshës së mitur, që nga data 23.11 është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!