Zhduket një person në Lipjan, ky është rrëfimi familjarëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Zhduket një person në Lipjan, ky është rrëfimi familjarëve

13:23 | 23 Tetor 2018

Policia raporton se një person ka raportuar në Polici se që nga 1 tetori vëllai i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Kështu thotë raporti 24-orësh i Policisë së Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!