Zhduket një person në Vushtrri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Zhduket një person në Vushtrri

11:53 | 07 Dhjetor 2017

Të hënën në Vushtrri, një person ka informuar policinë se në këtë datë djali i tij me të meta psikike ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Njësitet policore janë duke e hetuar rastin, njofton Policia e Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!