Zhduket një vajzë nga Suhareka, ky është rrëfimi i babait të saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Zhduket një vajzë nga Suhareka, ky është rrëfimi i babait të saj

14:13 | 08 Korrik 2018

Një vajzë nga Suhareka është raportuar e zhdukur në polici nga babai i saj. Ai ka deklaruar në polici se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk di asgjë për vendndodhjen e saj.

Rasti në polici është hapur si “person i zhdukur”.

Njoftimi i plotë i policisë:

Suharekë 06.07.2018-13:20. Ankuesi mashkull K-Shqiptar, ka raportuar se vajza e tije viktima femër K-Shqiptare, ka dal nga shtëpia dhe nuk din asgjë për vend ndodhjen e saj.

Rastet e zhdukjes së personave kanë filluar të raportohen në masë të madhe në polici. Policia ka njoftuar se personat e raportuar të zhdukur i takojnë kryesisht gjinisë femrore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!