Zhduket pa gjurmë 30 vjeçari, familja kërkon ndihmën tuaj! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Zhduket pa gjurmë 30 vjeçari, familja kërkon ndihmën tuaj!

18:03 | 17 Mars 2018

Personi që shikoni në foto është shpallur i humbur nga familja e tij.

Shtetasi në fjalë është Edmond Durmishi 30 vjec.

Familjarët e shqetësuar kërkojnë ndihmë për gjetjen e tij.

Sipas familjarëve, vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Sipas dëshmive të tyre, ai ka veshur një palë tuta pambuku duke theksuar se është pa këpucë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!