Zhvillime të reja, ja çka ka bër tani ‘bisha’ greke qe e vrau Devi Kasmin! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Zhvillime të reja, ja çka ka bër tani ‘bisha’ greke qe e vrau Devi Kasmin!

11:29 | 10 Shkurt 2018

Mëngjesin e sotëm ka pasur zhvillime në lidhje me vrasjen e Devi Kasmit, ndodhur pak kohë më parë në Tiranë.

Saimir Vishaj, avokati i grekut Eftimio Eftimiu kërkoi sot ndryshimin e masës së arrestit.

Sipas Vishës, prokuroria nuk ka sjellë asnjë provë për klientin e tij dhe materialet e depozituara nga akuza nuk vërtetojnë se greku ka lidhje me vrasjen e Devi Kasmit.

Greku Eftimiu akuzohet se vrasësi me pagesë i Devi Kasmit.

Sipas policisë ai me 3 persona të tjerë kanë organizuar atentatin e ndodhur në Tiranë.

Eftimiu është emër i njohur edhe për drejtësinë e vendit fqinj pasi ai është dënuar si person i lidhur me trafikun e drogës dhe trafikim njerëzish.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!