‘Zhvishet’ edhe gruaja e Alban Skenderajt, habiti të gjithë me foton e fundit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

‘Zhvishet’ edhe gruaja e Alban Skenderajt, habiti të gjithë me foton e fundit

14:29 | 08 Nëntor 2018

Miriam Cani njihet për veshjen e saj të bukur dhe elegante.

Por, në radhë të parë është e njohur për projektet shumë të suksesshme muzikore, shkruan ORAinfo.

Miriami është shumë e dashur për publikun kosovar dhe atë shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto paksa provokative./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!