Zidane kalon te United, vetëm nëse i transferon dy yjet e Chelseas – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Zidane kalon te United, vetëm nëse i transferon dy yjet e Chelseas

18:44 | 16 Shtator 2018

Nëse Zinedine Zidane do të emërohej trajner i Manchester Unitedit, atëherë ai do të dëshironte të transferojë super dyshen e Chelseat.

Francezi dëshiroi të transferojë Hazardin dhe Kanten në Real Madrit, gjatë kohës së tij në krye të klubit nga kryeqyteti spanjoll.

Por, pas largimit të tij të papritur në fillim të këtij viti, transferimi i tyre u anulua.

Po ashtu, Zidane do të dëshironte t’i mbajë në skuadër Paul Pogban dhe Anthony Martialin, dy bashkëatdhëtarët e vet që nuk kanë marrëdhënie të mira me trajnerin e tyre aktutal, Jose Mourinhon.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!