Zidane me deklaratë që asnjëherë kështu se ka bërë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Zidane me deklaratë që asnjëherë kështu se ka bërë

23:27 | 13 Shtator 2017

Skuadra e Real Madridit ka mposhtur Apoelin me rezultatin 3-0.

Golat për Real Madridin i shënuan, Ronaldo x2 dhe Sergio Ramos.

Pas këtij takimi, trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur për media ku tha:

“Ronaldo është lojtari më i mirë në botë. Ai është gjithmonë në vendin e duhur, ai është gjithmonë aty për të shënuar gol”, tha ai pas takimit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!