Zjarrfikësit arrijnë “Te Rrethi” për vendosjen e flamurit shtetëror – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Zjarrfikësit arrijnë “Te Rrethi” për vendosjen e flamurit shtetëror

20:55 | 13 Shkurt 2018

“Te Rrethi”, për ndihmë për vendosjen e flamurit shtetëror tashmë ka arritur edhe brigada e zjarrfikësve.

Ata pritet që me shkallë ta ulin flamurin kombëtar dhe ta ngrehin lartë flamurin shtetëror.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!