Zjarri përfshin pallatin shqiptar në Beograd – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Zjarri përfshin pallatin shqiptar në Beograd

20:39 | 09 Nëntor 2018

Mediet serbe kanë raportuar se zjarri ka kapluar pallatin “Albania” në kryeqytetin serb.

Një zjarr ka përfshirë njërën prej ndërtesave në sheshin “Knjaz Mihajlova” të Beogradit.

Zjarrfikësit dhe forcat e policisë dolën në vendin e ngjarjes dhe u morën me rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!