Zjgidhje perfekte për mbushjen e telefonit: Mbushësi pa tela – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Zjgidhje perfekte për mbushjen e telefonit: Mbushësi pa tela

11:31 | 26 Maj 2018

Kompania Zerolemon ka sjellur mbushësin e ri të telefonit që vlen vetëm për vetura.

Ky mbushës është pa tela, dhe montohet pothuajse në të gjitha veturat.

Zerolemon vlen për modelet e telefonëve të ri, si iPhone 8, Samsung Galaxy dhe Samsung Note.

Me këtë pajisje, kompania garanton që nuk do të dëmtohet fare telefoni gjatë mbushjes. Çmimi i saj në treg aktualisht është 40 euro.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!