Zonja Meri parashikon se çfarë do të sjell Hëna e zezë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Zonja Meri parashikon se çfarë do të sjell Hëna e zezë

20:21 | 05 Korrik 2018

Astrologe Meri njofton se kundërshtimi i planetit “Mërkuri” me Hënën e zezë dhe “Marsin” do sjellë një përballje vlerash, shpërbërje ose ndarje.

Lidhja me të shkuarën dhe mos shkëputja dot prej saj mund të jetë momenti më i vështirë duke sjellë kujtime të vështira, frikë dhe pasiguri.E kaluara dhe njerëzit që kerkojne të na mbajnë aty mund të na çojnë drejt një cikli faull në jetën tonë, njofton Meri.

Shigjetarin Meri e paralajmëron se do i kthehet luftës për ekzistencë dhe nuk përjashtohet mundësia që të bien poshtë pas një ngritjeje lart.

“Shigjetari do duhet ti kthehet edhe nje here luftes per ekzistence pasi ngritja larte ka disa faza ku renia poshte nuk perjashtohet”, njofton Meri.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!