ZYRATRE: Turan shokon të gjithë, prezanton ekipin e ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

ZYRATRE: Turan shokon të gjithë, prezanton ekipin e ri

10:31 | 14 Janar 2018

Barcelona ka konfirmuar se Arda Turan ka përfunduar një kalim te  ekipi turk, Basaksehir, përcjell ORAinfo.

Mesfushori do të bashkohet me klubin turk deri në vitin 2020, pasi që në Spanjë   ka luftuar për të gjetur  kohë të rregullt në Camp Nou, por fatkeqësisht atë nuk e gjeti./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!