Zyrtare: Atalanta nënshkruan me ish-sulmuesin e rivalit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Zyrtare: Atalanta nënshkruan me ish-sulmuesin e rivalit

15:31 | 12 Korrik 2018

Atalant zyrtarisht e ka konfirmuar nënshkrimin e sulmuesit të Sampdorias, Duvan Zapata, në formë huazimi për dy vite me mundësi blerje

Sulmuesi shënoi 11 gola dhe ka bërë gjashtë asistime në 31 paraqitje në Serie A, në stinorin e kaluar, transmeton Gazeta Express.

“Atalanta B.C e konfirmon nënshkrimin e lojtari Duvan Zapata në huazim me drejtë blerje për dy vite”, shkruan deklarata e klubit italian në faqen e saj zyrtare.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!