ZYRTARE: Bayern Munich arrin marrëveshje me ‘plakun’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

ZYRTARE: Bayern Munich arrin marrëveshje me ‘plakun’

17:40 | 17 Maj 2018

Arjen Robben ka arritur marrëveshje me Bayern Munichun për vazhdimin e kontratës.

Anësori holandez ishte në dilemë për të ardhmen e tij, mirëpo sot sqaroi gjithçka.

Bayern Munich dhe Arjen Robben kanë arritur marrëveshje për kontratën e re, kështu duke e vazhduar atë edhe për një vit, përcjell ORAinfo.

Klubi gjerman bëri të ditur zyrtarisht në faqen e tyre zyrtare në Twitter, se ka arritur marrëveshje me anësorin holandez./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!