ZYRTARE: Chelsea e prezanton Sarrin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

ZYRTARE: Chelsea e prezanton Sarrin

10:12 | 14 Korrik 2018

Chelsea ka njoftuar zyrtarisht se Maurizio Sarri është trajner i tyre.

Skuadra londineze e shkarkoi Antonio Conten, për ta zëvendësuar atë me një tjetër italian.

Chelsea e prezantoi edhe zyrtarisht Maurizio Sarrin, ku ka nënshkruar kontratë dz vjeçare, përcjell ORAinfo.

Skuadra londineze ende nuk e ka bërë transferimin e parë, andaj pritet që edhe Jorginho të prezantohet shpejtë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!