ZYRTARE: Chelsea shkarkon Conten – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

ZYRTARE: Chelsea shkarkon Conten

16:25 | 12 Korrik 2018

Chelsea edhe zyrtarisht e ka shkarkuar Antonio Conten.

Skuadra londineze vendosi që ta shkarkoj skuadrën italiane, pasi sezoni i kaluar ishte i dështuar për të.

Antonio Conte arriti që ta fitoj vetëm FA Cup-në, duke mos arritur që ta mbroj titullin e Premier Ligës, përcjell ORAinfo.

Vnedin e italianit do ta zë bashkombësi i tij, Maurizio Sarri, që nesër do të prezantohet në Cobham./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!