ZYRTARE: Eto’o transferohet në Rusi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

ZYRTARE: Eto’o transferohet në Rusi

15:59 | 26 Janar 2017

Sulmuesi kameruans që ishte pjesë e Antalyaspor, është transferuar tek skuadra ruse, Amkar, transmeton ORAinfo.

Eto’o ishte pjesë edhe më parë e ligës turke ku kishte luajtur për Anxhin, tani është transferuar tek rivali i tyre,

Ish sulmuesi i Interit, Barcelonës, Real Madridit, Chelseas, e shumë skuadrave të tjera, tani do të qëndroj tek Akmar deri në fund të sezonit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!