ZYRTARE: FFK vendosë për fatin e ndeshjes së ndërprerë Llapi-Feronikeli – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

ZYRTARE: FFK vendosë për fatin e ndeshjes së ndërprerë Llapi-Feronikeli

17:44 | 18 Tetor 2016
FFK njofton se ndeshja është regjistruar me rezultat 3:0 për Feronikelin.

Ju kujtojmë që takimi u ndërpre në minutën e 65-të, pas sulmit në gjyqtarin anësor Erduan Baliqi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!