ZYRTARE: Jep dorëheqje trajneri i klubit nga Serie A – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

ZYRTARE: Jep dorëheqje trajneri i klubit nga Serie A

15:11 | 06 Dhjetor 2017

Davide Nicola ka dhënë dorëheqje nga Crotone.

Trajneri i skuadrës italiane ka dhen dorëheqje së bashku me stafin e tij të ngushtë.

Pas humbjes nga Udinese me rezultat 3 me 0, Davide Nicola ka dhen dorëheqje e cila është pranuar nga Crotone, përcjell ORAinfo.

Kështu, skuadra italiane e ka falënderuar Nicolan për kontributin e dhënë për kohën e tij aty, duke i uruar fat në aventurat e tij të re./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!