ZYRTARE: Këta janë tre lojtarët në garë për Topin e Artë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

ZYRTARE: Këta janë tre lojtarët në garë për Topin e Artë

19:53 | 07 Dhjetor 2017

Janë zbuluar edhe tre emrat e fundit për garën e Topit të Artë.

Nga 30 lojtarë që ishin në garë për ta fituar çmimin më të madh në botë për një lojtar, kanë mbetur vetëm tre.

France Football ka njoftuar se në garë kanë mbetur Ronaldo, Messi dhe Neymar, transmeton ORAinfo.

Por, më shumë gjasa ka që ylli portugez ta rrëmbej edhe në këtë vit, kështu duke e barazuar argjentinasin me nga pesë Topa të Artë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!