Zyrtare: Ky ëshë vendimi për performancën e Era Istrefit në Botërorë ‘Russia 2018’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Zyrtare: Ky ëshë vendimi për performancën e Era Istrefit në Botërorë ‘Russia 2018’

08:30 | 14 Qershor 2018

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018.

Ajo do të performojë live para të pranishmëve.

Vendimin e ka konfirmuar nëna e këngëtares për Klan Kosova, derisa ka shtuar se Era Istrefi që në fillim kishte një marrëveshje të tillë prandaj dhe do të respektohet deri në fund.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!