ZYRTARE: Mesfushori më i mirë i Milanit, katër muaj jashtë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

ZYRTARE: Mesfushori më i mirë i Milanit, katër muaj jashtë

22:03 | 08 Nëntor 2018

Milani do të luajë për tre muaj pa Lucas Biglia.

Milan ka lajmëruar që ai do të jetë jashtë aksionit për afërsisht katër muaj pas një lëndimi muskulor në kofshë.

Mesfushori është jashtë për shkak të një lëndimi që dy javë gjatë stërvitjeve.

Testet kanë konfirmuar që ka një lëndim në muskulin e djathtë të kofshës.

Ai pritet që të operohet në Finlandë, pasi që profesor Sakari Orava ka vendosur sepse kemi të bëjmë me një operacion delikatë.

Prognoza e parë është katër muaj jashtë

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!