ZYRTARE: Modric ka një mesazh për tifozët e Real Madridit pas… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

ZYRTARE: Modric ka një mesazh për tifozët e Real Madridit pas…

00:00 | 17 Gusht 2018

Luka Modric është lojtar i Real Madridit.

Mesfushori kroat nuk do të lëvizë në këtë afat nga madrilenët.

Luka Modric me një postim në Instagram ka konfirmuar se ai do të qëndroj te Real Madridi, përcjell ORAinfo.

Kroati është deklaruar rreth humbjes së mbrëmshme ndaj Atletiko Madridit, ku në fund ka shkruar se ai do të jetë madrilen dhe do të punoj edhe më shumë për sezonin e ri./ORAinfo/

¡Una derrota dura, pero una derrota no define a este equipo! Es momento de levantarse y seguir trabajando como hemos hecho siempre. #HalaMadrid🙏🏻❤️💪🏻

A post shared by Luka Modric (@lukamodric10) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!