ZYRTARE: Po, po, ‘bisha’ e gjigantit evropian ka arritur te Milani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

ZYRTARE: Po, po, ‘bisha’ e gjigantit evropian ka arritur te Milani

09:25 | 13 Gusht 2018

Tiemoue Bakayoko  po bëhet lojtar i Milanit.

Mesfushori francez tashmë është shumë afër që të bëhet lojtari më i ri i rosonerëve, përcjell ORAinfo.

Bakayoko gjendet në Casa Milan për t’i përfunduar testet mjekësore, andaj pritet që në mesdite të prezantohet si lojtar i Milanit.

Më poshtë mund të shikoni momentin e arritjes së mesfushorit francez te qendra mjekësore e rosonerëve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!