ZYRTARE: Xavi nënshkruan me klubin e pasur deri më 2018 – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

ZYRTARE: Xavi nënshkruan me klubin e pasur deri më 2018

15:48 | 26 Janar 2017

Xavi nuk do të largohet nga Al-Sadd.

Mesfushori ka nënshkruar kontratë të re me klubin nga Katari deri më 2018, përcjell “lajmi.net”.

Al-Sadd ka publikuar një komunikatë duke konfirmuar arritjen e marrëveshjes për edicionin e ardhshëm.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!