ZYRTARE: Ylli i madh nuk largohet nga Milani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

ZYRTARE: Ylli i madh nuk largohet nga Milani

20:00 | 10 Gusht 2018

Manuele Locatelli nuk do të largohet nga Milani.

Mesfushori italian përfundimisht do të qëndroj te rosonerët.

Leonardo ka bërë me dije se Locatelli do të qënfroj te Milani, kështu duke e refuzuar Saussuolon, përcjell ORAinfo.

Sipas drejtorit të Milanit, mesfushori italian është në planet e tyre, andaj nuk kanë menduar asnjëherë ta shesin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!