Zyrtari i LDK-së: Nëse votohet Demarkacioni, pas 90 ditësh udhëtojmë pa viza – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Zyrtari i LDK-së: Nëse votohet Demarkacioni, pas 90 ditësh udhëtojmë pa viza

13:44 | 08 Maj 2017

Zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës dhe anëtari i kryesisë së LDK-së, Arban Abrashi, ka konfirmuar se pasi të kalojë Demarkacioni në Kuvend 90 ditë pas kosovarët do të lëvizin pa viza.

“Besoj që i kemi votat për Demarkacionin, me rëndësi me kalu demarkacioni dhe pas 90 ditëve qytetarët me lëvizë pa viza”, ka thënë Abrashi pas mbledhjes së LDK-së.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!