Ҫfarë ka ndodhur me të? Në këtë gjendje ka përfunduar Edona Llalloshi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ҫfarë ka ndodhur me të? Në këtë gjendje ka përfunduar Edona Llalloshi

09:57 | 31 Maj 2019

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo publikoi një foto në të cilën shihet se mbrëmë ka dalur, por në pamje po duket shumë e lodhur./ORAinfo/

Komento: