Ҫfarë ka ndodhur me të? Vajza e Fatmir Limajt në gjendje aspak të mirë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ҫfarë ka ndodhur me të? Vajza e Fatmir Limajt në gjendje aspak të mirë

17:24 | 21 Maj 2019

Lala Limaj është vajza e politikanit të njohur kosovar, Fatmir Limajt.

Lala u bë më e njohur pas dasmës së saj, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të mbetët shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e shtrirë dhe e pagrimosur.

Në foton në fjalë, Lala po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

Komento: