Ҫfarë ka ndodhur me Rabijën? Përfundon në gjendje të ‘tmerrshme’

18:18 | 23 Dhjetor 2018

Gresa Pallaska është një ndër aktoret më të njohura shqiptare, e që arriti që profesionin e saj ta zhvillojë edhe jashtë kufijve kombëtarë.

Në publikun shqiptar u bë e njohur që në paraqitjen e parë në skenë, mirëpo, me rolin e ‘Rabisë’ u bë edhe më e njohur e më e pëlqyer se sa që ishte, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet duke rregulluar flokët dhe po duket në gjendje jo shumë të mirë./ORAinfo/

Komento: