Ҫfarë ka ndodhur me të? Shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar Rina Balaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ҫfarë ka ndodhur me të? Shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar Rina Balaj

22:11 | 26 Nëntor 2020

Rina Balaj është ndër reperet më të njohura në vendin tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e shtrirë dhe në shikim të parë nuk po duket në gjendje shumë të mirë.

Megjithatë, Rina Balaj vazhdimisht bën foto të tilla artistike./ORAinfo/

Komento: