Ҫfarë ndodhi me të? Kaltrina përfundon në spital – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ҫfarë ndodhi me të? Kaltrina përfundon në spital

21:07 | 26 Maj 2020

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur kosovare.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Në foton e fundit ajo ka treguar se ka shkuar tek mjeku për të kontrolluar dhëmbët./ORAinfo/

Komento: