19 vjeҫari shqiptar humb jetën në një aksident të rëndë trafiku – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

19 vjeҫari shqiptar humb jetën në një aksident të rëndë trafiku

15:18 | 07 Korrik 2019

Aksidentet e trafikut po marrin shumë jetë.

Një shqiptar 19 vjeç ka humbur jetën në një aksident rrugor që ndodhi në Bari të Italisë.

Siç njoftojnë mediat vendase, shqiptari po drejtonte një makinë “Renault Tëingo”, kur humbi kontrollin dhe kaloi në korsinë tjetër, duke u përplasur me një “Audi”, që drejtohej nga një italian, i cili mbeti i plagosur.

Përplasja ka qenë fatale, ndërsa 19-vjeçari shqiptar humbi jetën menjëherë, pa mundur të transportohej në spital.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!