2 vjeҫarja pa krejt ҫfarë ndodhi në Dardani, tani vjen lajmi i fundit nga atje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

2 vjeҫarja pa krejt ҫfarë ndodhi në Dardani, tani vjen lajmi i fundit nga atje

18:11 | 22 Prill 2019

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë.

Një burrë në lagjen Dardania sot privoi nga jeta gruan e tij, nusen e djalit dhe më pas veten.

Katër orë pasi ka ndodhur ngjarja ekipet e forenzikës i kanë nxjerr trupat e pajetë nga banesa.

Më herët Policia e Kosovës e ka nxjerr nga banesa vajzën dy vjeçare e cila kishte qenë brenda kur është kryer ngjarja dhe e ka parë tërë ngjarjen.

Ndërkohë nga Prokuroria Themelore e Prishtinës është thënë se dorasi kishte probleme mendore.

Komento: