20-shi i VV-së prurja më e fuqishme, Mefail Bajqinovci – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

20-shi i VV-së prurja më e fuqishme, Mefail Bajqinovci

23:50 | 06 Shtator 2019

Numri 20 i është dhënë Mefail Bajqinovcit.

Ish-moderatori i njohur, tani anëtar i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Mefail Bajqinovci është futur në listën për deputet nga partia e Albin Kurtit.

Bajqinovci, zë i fuqishëm në opinioni publik, ka marrë numrin njëzet (20).

Ai pritet të marrë përkrahje të madhe nga qytetarët e Republikës.

Bajqinovci njihet si një zë i fuqishëm dhe kritik për ngjarjet në vend.

Komento: