3 vjeçari nga Ferizaji rrëzohet nga traktori, lëndohet rëndë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

3 vjeçari nga Ferizaji rrëzohet nga traktori, lëndohet rëndë

16:05 | 21 Korrik 2019

Një fëmijë nga Ferizaji ka pësuar lëndime.

Fëmija i moshës 3 vjeçare është dërguar në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësor.

Ai dyshohet se nga pakujdesia është rrëzuar nga traktori.

Rasti është duke u hetuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!