31-vjeçarja nga Fieri sjell në jetë fëmijën e 10-të

10:53 | 15 Qershor 2023

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në Fier të Shqipërisë.

Jo një por 10 fëmijë ka lindur një 31 vjeçare nga fshati Levan i Fierit.

Katerina, një 31-vjeçare ka sjellë në jetë në maternitetin e Fierit fëmijën e saj të dhjetë.

Ajo lindi një djalë 3 kg e 800 gram, i cili gëzon shëndet të plotë dhe e pagëzoi me emrin Florian.

Komento: