43-vjeçari nga Serbia mbytet duke u larë në Durrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

43-vjeçari nga Serbia mbytet duke u larë në Durrës

14:13 | 13 Korrik 2021

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës këtë mesditë.

Në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është mbytur duke u larë në det shtetasi serb M. S., 43 vjeç, (pushues).

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 13.07.2021, rreth orës 13:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është mbytur duke u larë në det shtetasi serb M. S., 43 vjeç, (pushues).

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Komento: