5 persona të lënduar pas një aksidenti në Podujevë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

5 persona të lënduar pas një aksidenti në Podujevë

00:07 | 13 Qershor 2020

Aksident në Penuh të Podujevës, lëndohen 5 persona.

Në fshatin Penuh të Podujevës, ka ndodhur një aksident automobilistik në mes dy veturave.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:34, ku si pasojë janë lënduar pesë persona.

Lajmin e ka konfirmuar Bajram Krasniqi nga Policia e Kosovës.

Policia ka dal dhe është marrë me aksidentin, të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor.

Komento: