55 vjeçari humbi jetën pasi ra nga ndërtesa, dalin pamje të dhimshme nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

55 vjeçari humbi jetën pasi ra nga ndërtesa, dalin pamje të dhimshme nga vendi i ngjarjes

21:52 | 12 Shtator 2019

Një person ka humbur jetën sot pasi ra nga ndërtesa.

Një burrë 55 vjeçar mbeti i vdekur të enjten pasdite, në një ndërtesë në të cilën ishte duke punuar si punëtor i ndërtimtarisë .

Ngjarja tragjike ku 55 vjeçari ra nga kati i shtatë i ndërtesës ka ndodhur rreth orës 17:45 në rrugën “Robert Doll” në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes dolën ekipet e mjekësisë ligjore, njësitet policore dhe përfaqësues të prokurorisë.

Vdekjen e punëtorit e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Pas të gjitha ekzaminimeve në vendin e ngjarjes, viktima u largua nga objekti rreth orës 20:00 në mbrëmje.

Pamje nga vendi i ngjarjes:

Komento: