7 vjeҫari humbi jetën në Zvicër, ja kur dhe ku do t’i jepet lamtumira e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

7 vjeҫari humbi jetën në Zvicër, ja kur dhe ku do t’i jepet lamtumira e fundit

11:14 | 22 Mars 2019

Një 7 vjeҫar ka humbur jetën dje në Basel të Zvicrës.

Mërgim L. nga Lipjani që jetonte në Zvicër me prindërit e tij do t’i jepet lamtumira e fundit në Kosovë.

Kështu ka bërë të ditur nëna e tij, Fatma L.

Mergim L, 7 vjeç u privua nga jeta nga një grua 75 vjeçare, tek sa po kthehej nga shkolla.

Motivet e kësaj ngjarje deri më tani janë të paqarta.

Nëna e Mërgimit, 7 vjeç, ka thënë se kjo është gjëja më e keqe që mund t’i ndodh një nëne, shkruan Blick.ch.

Fatma L. ka thënë se djali i saj ishte duke shkuar në shtëpi dhe nuk kishte arritur kurrë, pasi ishte lënduar fatalist nga një grua që kurrë nuk e kishte parë.

7 vjeçarit do t’i jepet lamtumira e fundit në Kosovë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!