A do të ketë edhe një fëmijë të tretë, përgjigjet Elita Rudi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A do të ketë edhe një fëmijë të tretë, përgjigjet Elita Rudi

19:23 | 22 Prill 2021

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Fansat e kanë pyetur atë se a do të ketë edhe një fëmijë dhe ajo shkurt është përgjigjur se jo./ORAinfo/

Komento: