A e dini kush e vizitoi Manchester Unitedin para ndeshjes me Tottenham? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A e dini kush e vizitoi Manchester Unitedin para ndeshjes me Tottenham?

12:09 | 13 Janar 2019

Manchester United dhe Tottenham do të takohen sontë duke filluar nga ora 17:30 në kuadër të Premierligës.

Sir Alex Ferguson, është parë duke u futur në qendrën stërvitore të Manchester Unitedit një ditë para ndeshjes me Tottenhamin që do zhvillohet nesër në orën 17:30.

Ish legjenda e “Djajve të kuq” është gjithmonë në mbështetje të skuadrës që prej vitit 2013, ai edhe pse u largua nga drejtimi skuadrës të gjitha ndeshjet i ndjek në tribunë.

Ndërkohë, Manchester United po kalon në formë mjaft të mirë që pas largimit të Jose Mourinhos një muaj më parë.

Me trajnerin e ri Ole Gunnar Solskjaer 18 herë kampionët e “Premier League” kanë arritur të fitojnë 5 ndeshje radhazi.

Komento: